Hakkımızda 
Firmamız paslanmaz tel örgü faaliyetine 1991 yılında ENBOR adı altında başlamıştır.
Kuruluşundan itibaren Kalite, Estetik ve Güven olgusunu kendisine ilke edinen firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını, zamanında teslimat ve yüksek kalite standartlarında, uygun finasman çözümleriyle ve gerekli teknolojik açılımlarla karşılamaktadır. Sektördeki lider konumumuzu; yapabileceğimiz işler için söz vermeye, söz verdiğimizden fazlasını yerine getirmeye borçluyuz.

Firmamız faaliyetlerini verimlilik üzerine kurmuştur. Gelişimini ürün yelpazesini geliştirerek kaliteli ve güvenilir firmalarla çalışarak tamamlamıştır.

Halen İstanbul   merkez mağaza ve fabrika olarak iki ana satış noktasında hizmet vermektedir. Faaliyet alanına kattığı montaj ve diğer yan ekip ürünleriyle beraber imalatta en üst seviye daldırma galvaniz miktarı olanYüksek Kaliteli malzeme kullanmaya başlamıştır. Bununla beraber Paslanmaz kron-nikel  örgülerinin her ölçüsünüde katarak ürün yelpazesini zenginleştirmiştir.  Her türlü paslanmaz elek ve filtre imalatını ve montajını da yaparak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Misyonumuz:

Kalite, sağlamlık ve düşük maliyetle müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Amacımız:

Özverili ekip çalışmalarına önem vererek, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için sürekli faydalı olabilmek. Bununla beraber çevreye duyarlı ve uyumlu üretim yapmaktır.